Popis apartmánu

Apartmán, je součástí nově zbudovaného apartmánového komplexu, navrženého dánskými architekty. Nachází se pouze 200m od dolní stanice čtyřmístné vyhřívané lanovky (Cinestar Expres), snowparku a 400m od čtyřsedačkové vyhřívané lanovky (Dámská) ve Skiareálu Klínovec. V okolí jsou další dvě lyžařská střediska a to německé středisko Oberwiesenthal ve vzdálenosti 3km a středisko Boží Dar ve vzdálenosti 5km. V roce 2014 došlo ke spojení lyžařského střediska Klínovec a německého Oberwiesenthal a vzniklo tak středisko s více jak 27 km sjezdovek. V roce 2018 bylo k areálu připojeno další lyžařské středisko a to skiareál Neklid čímž došlo k navýšení celkové délky tratí o dalších 13 km. Vznikl tak největší skiareál v České republice.

Dostupnost: Praha - 120km, Karlovy Vary - 30km, Ústí nad Labem - 95km, Plzeň - 105km

Apartmán je umístěn v nejvyšším podlaží a jak je vidět na obrázku, je celá jeho jedna část prosklená, což umožňuje krásný výhled na horská panoramata a východ slunce nad Klínovcem přímo z postele. To vytvoří nezapomenutelný zážitek a zpříjemní chvíle prožité v rámci Vaší dovolené. 

Apartmán je dvou podlažní, přičemž na prvním podlaží se nachází předsíň s prostornou šatní skříní a vstup do koupelny

Z předsíně se vstoupí do místnosti, kde se nachází plně vybavená kuchyňka (nádobí, příbory, lednice, mikrovlnná trouba, ...) a jídelní kout. Z jídelního koutu je pak vstup na první ze dvou teras, kterými apartmán disponuje. 

Místností se dále prochází do obývací části s pohodlnou pohovkou a konferenčním stolkem. Součástí obývací části je dále televize a přístupový bod WiFi. 

Z obývací části je pak vstup na druhou terasu a mlynářské schodiště, kterým se vystoupí do druhého podlaží.  

Zde se pak nachází prostorná ložnice se dvěma dvoulůžky, úložnými prostory a nádherným výhledem na horská panoramata. Pro bližší seznámení s apartmánem navštivte naši fotogalerii